Základní informace - Ski areál Hlubočky

užij si jízdu Hummerem H1 nebo H2

na to nezapomenete

Tam, kde jiní končí, začíná Hummer. Typický široký hranatý terénní vůz zná dnes již asi každý. Nyní máš příležitost se nechat svést, nebo rovnou usednout za volant a zkrotit tohoto obra na našem terénním polygonu. Hummer je mezi terénními vozy pojem sám o sobě. Tuto značku reprezentují netradiční vozy, které ve městě budí zaslouženou pozornost, ale teprve v terénu ukážou všechny své přednosti. Až při jízdě ve zrádném prostředí poznáš, proč je Hummer opravdovou legendou. Podobný pocit nefalšované síly a moci budete jinde hledat jen stěží. Neváhej proto a vyzkoušejte si, jaké to je být pánem situace.
pouze letní provoz

hummer h1 nebo hummer h2 ?

vysvětlíme to

hummer h2

Tam, kde jiní končí, začíná Hummer. Typický široký hranatý terénní vůz zná dnes již asi každý. Nyní máš příležitost usednout za volant a zkrotit tohoto obra. Hummer je mezi terénními vozy pojem sám o sobě. Tuto značku reprezentují netradiční vozy, které ve městě budí zaslouženou pozornost, ale teprve v terénu ukážou všechny své přednosti. Až při jízdě ve zrádném prostředí poznáš, proč je Hummer opravdovou legendou. Podobný pocit nefalšované síly a moci budeš jinde hledat jen stěží. Neváhejte proto a vyzkoušej si, jaké to je být pánem situace.

hummer h1

Vychází z armádního speciálu, který Americká armáda konstruovala speciálně pro potřeby války v Perském zálivu, a byl úspěšně nasazen v operaci Pouštní bouře. Od té doby nebylo vyrobeno žádné sériové auto s takovou průchodností terénem. H1 je legenda, která Vás dostane do kolen. H1 je pro ty, kteří to s jízdou v terénu myslí opravdu vážně.
Zažij trať plnou nástrah, strmých výjezdů, bočních náklonů i adrenalinových sjezdů, kde už H2 nemá nárok. Nezažiješ, neuvěříš.